Zadzwoń po bezpłatną poradę

Szukasz współpracy? Świetnie trafiłeś!

Cały czas się rozwijamy i powiększamy nasz zespół! Wypełnij formularz a ja skontaktuję się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe. Pozdrawiam, Marcin.

Obserwuj nas:
Polityka Prywatnościwww.marcinkuzma.pl-polityka-prywatnosci
Rozliczam się z klientami gotówkowo

poszkodowany uzyskuje sam odszkodowanie
– odwołuje się we własnym zakresie 
– TU wypłaca kwotę bezsporną 
– odszkodowanie dalej w pełni nie pokrywa kosztów naprawy lub na częściach używanych
– nie pomagasz klientowi dalej uzyskać wyższej kwoty odszkodowania

Rozliczam się z klientami bezgotówkowo 

– klienci zlecają mi naprawę bezgotówkową
– po przedstawieniu mojego kosztorysu TU podważa jego zasadność
– TU obniża wysokość stawki za roboczogodzinę
– TU nie opłaca pełnej kwoty z faktury

Prowadzisz warsztat blacharsko-lakierniczy i specjalizujesz się w naprawie aut po kolizyjnych i powypadkowych? Pewnie znasz problem nie rozliczonych w pełni faktur przez firmy ubezpieczeniowe lub słyszysz od klientów, że nie chcą wypłacić więcej na naprawę. Która ścieżka jest dla Ciebie bliższa?

Jeśli prowadzisz warsztat autoryzowany lub nieautoryzowany i naprawiasz auta bezgotówkowo to kolumna z prawej strony pewnie jest Tobie dobrze znana. Mam na to rozwiązanie! Zapewniamy pomoc prawną przy likwidacji szkód również przy naprawach bezgotówkowych! Prowadzimy dla naszych klientów proces uzyskania zapłaty od momentu zlecenia naprawy bezgotówkowej przez klienta!

Wypracowane ścieżki, doświadczenie i nastawienie na wynik oraz dobrą współpracę pozwala w pełni zapewniać komfortowe współdziałanie!

Planujesz wdrożyć system napraw bezgotówkowych? Przeprowadzimy Ciebie i pomożemy wdrożyć od początku proces napraw bezgotówkowych, a Twój warsztat będzie bardziej konkurencyjny i zacznie generować dodatkowe przychody! Stosujemy stawki rynkowe, które starają się podważyć firmy ubezpieczeniowe!

Jeśli obsługujesz klientów, którzy rozliczają się z Tobą w gotówce to możesz pomóc im uzyskać wyższe odszkodowanie na naprawę szkód! Wprowadź do swoich usług dopłatę do odszkodowania! W prosty sposób klient uzyska większą kwotę na naprawę pojazdu, a Ty prowizję! Sprawdź jakie mogę dla Ciebie przygotować warunki współpracy! Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń do mnie!