Zadzwoń po bezpłatną poradę

Odszkodowanie z OC sprawcy

Wypełnij formularz a ja skontaktuję się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe. Pozdrawiam, Marcin.

Obserwuj nas:
Polityka Prywatnościwww.marcinkuzma.pl-polityka-prywatnosci

Otrzymałeś/aś za niskie odszkodowanie i nie wiesz co robić?

Patrzysz na propozycję zakładu ubezpieczeń i zastanawiasz się czy dasz radę naprawić wszystkie uszkodzenia?

Kolizje na pojazdach są jednymi z najczęściej spotykanych szkód. Chwila nieuwagi innego kierowcy i doszło do zdarzenia. Każdego dnia w Polsce ma miejsce około 30 kolizji*. 

Kiedy dochodzi do uszkodzenia pojazdu z winy osoby trzeciej, wtedy należy się Odszkodowanie z OC sprawcy. Każdy pojazd mechaniczny w Polsce ma obowiązek posiadania polisy ubezpieczeniowej od odpowiedzialności cywilnej na takie sytuacje. 

Jednak firmy ubezpieczeniowe niechętnie wypłacają odszkodowania dzięki, którym będzie można przywrócić auto do stanu sprzed szkody o czym prawdopodobnie właśnie się przekonałeś/aś. Im mniejsza wypłacona kwota tym większy zarobek zakładu ubezpieczeń. Wykorzystują w tym celu Rabaty, Potrącenia, Niskie stawki za roboczogodzinę, Nieuwzględnienie wszystkich uszkodzeń.

Odwołania nie pomagają? 

Zaufaj mi i pozwól sobie pomóc! Oferuję bezpłatne sprawdzenie Twojej szkody! Już dziś skontaktuj się ze mną. Prześlij kosztorys oraz zdjęcia uszkodzeń. Razem z biegłym rzeczoznawcą sądowym określimy realne koszty naprawy szkody i przedstawię warunki współpracy. 

§ Wybierz czy chcesz mieć dodatkową gotówkę w kilka dni bez ryzyka procesu sądowego i skorzystaj z dopłaty do odszkodowania

§ Nie zależy Ci na czasie i chcesz sprawdzić jak to jest wytoczyć proces sądowy dużej firmie ubezpieczeniowej? Zapewnimy Tobie pełne wsparcie prawne i razem osiągniemy sukces!

Pamiętaj:


Firmie ubezpieczeniowej nie zależy na wypłacie pełnej kwoty odszkodowania, stosują różne sposoby żeby te kwoty były jak najniższe. 

W porównaniu rok do roku coraz większa ilość osób poszkodowanych korzysta z dopłaty do odszkodowania. Co musisz wiedzieć?

  • od szkody nie minęły 3 lata
  • nie została zawarta ugoda z TU
  • nie były przedstawiane FV za naprawę pojazdu
  • masz pełne prawa do szkody
  • szkoda miała miejsce na terenie Polski

Spełniając powyższe warunki możesz przystąpić do analizy szkody i w krótkim czasie odebrać brakującą część odszkodowania! Analiza średnio trwa między 2 – 4 dni robocze (przy szkodzie całkowitej czas może wydłużyć się nawet do 7 dni roboczych), po tym czasie otrzymujesz ode mnie propozycję. 

Sprawdzenie i przedstawienie oferty do niczego Ciebie nie zobowiązuje – podejmij świadomą decyzję! 

Wiele osób chwali sobie to rozwiązanie za:
  • brak ryzyka
  • pewna gotówka
  • oszczędność czasu
  • minimum formalności 
  • profesjonalne podejście
Cały proces możemy przejść zdalnie – łącznie z nawiązaniem współpracy, a umowa ma tylko dwie strony. Ryzyko sprawy sądowej spada wyłącznie na nas, a wypłaconej kwoty nie będziesz musiał oddawać!** Na każdym etapie możesz liczyć na pełne wsparcie. Uzyskaj dopłatę do odszkodowania nawet w 48h!