Zadzwoń po bezpłatną poradę

Wybór polisy ma najważniejsze znaczenie przy likwidacji szkody z AC

Kiedy dochodzi do uszkodzenia pojazdu z własnej winy i posiadamy polisę AutoCasco to ona powinna zapewnić nam ochronę finansową. Jednak nie w każdym przypadku tak się dzieje.

Obserwuj nas:
Polityka Prywatnościwww.marcinkuzma.pl-polityka-prywatnosci

AutoCasco

Podstawą likwidowania szkody z AutoCasco jest zawarta z towarzystwem ubezpieczeniowym umowa polisy AC. Każda umowa posiada swoje OWU, czyli Ogólne Warunki Ubezpieczenia, które charakteryzują prawa i obowiązki ubezpieczyciela. Polisa może być zawarta w różnych wariantach Sieć Partnerska, ASO lub kosztorys.

W sytuacji kiedy masz polisę w wariancie ASO/Serwisowym lub Sieć Partnerska to również możesz starać się o uzyskanie gotówki na naprawę auta. 

Dlaczego warto wykupić polisę AC na dobrych warunkach?

Wybór polisy ma najważniejsze znaczenie przy staraniu się o odszkodowanie, dlatego należy wybierać na dobrych warunkach. 

Jednak mimo, że jest to umowa dodatkowa i płacisz za to żeby w razie nieprzyjemności wyjść obronną ręką to firmie ubezpieczeniowej nie zależy na wypłacie odszkodowania zgodnie ze sztuką. W wielu przypadkach dalej stosują różne sztuczki, żeby wypłacić jak najniższe odszkodowanie.

Skontaktuj się ze mną i sprawdźmy czy można uzyskać wyższe odszkodowanie w Twoim przypadku! Co potrzebujesz przygotować?

  • umowa polisy AutoCasco obowiązująca w dniu szkody
  • kosztorys naprawy pojazdu
  • zdjęcia uszkodzeń

Bezpłatna analiza Twojej sprawy może potrwać około 5 dni roboczych i po tym czasie dostaniesz odpowiedź o jaką kwotę Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło odszkodowanie!

Dopłata do odszkodowania jest najczęściej wybieranym rozwiązaniem problemu niskiego odszkodowania przy gotówkowym rozliczeniu szkody!