Prowadzisz firmę i specjalizujesz się w wynajmie aut zastępczych z polisy OC sprawcy? Pewnie znasz sytuacje kiedy po wystawionej fakturze firma ubezpieczeniowa podważa:

  • zasadność skorzystania z zewnętrznej firmy
  • czas wynajmu auta zastępczego
  • stawkę dobową za wynajem auta zastępczego

Formalności związane z zapewnieniem auta zastępczego i dochodzenia zapłaty przez TU mogą być skomplikowane. Jednak dobre przygotowanie znacznie ułatwia zamierzony cel! Jeśli skuteczność uzyskania należności nie jest wysoka lub w ogóle tego nie robisz to pozwól sobie pomóc! Pomogę we wdrożeniu wszystkich procesów niezbędnych do uzyskania pełnego rozliczenia wynajmu!

Bogate doświadczenie, wypracowane schematy i wykwalifikowana kadra prawnicza pozwala nam skutecznie obsługiwać firmy w Twojej branży! Sprawdź jakie mogę przygotować dla Ciebie warunki współpracy i jak będzie wyglądał proces wdrożenia do obsługi prawnej! Nie czekaj – już teraz skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń do mnie!


 Formularz kontaktowy 


Szukasz współpracy?

Świetnie trafiłeś. Cały czas się rozwijamy i powiększamy nasz zespół! Wypełnij formularz a ja skontaktuję się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe. Pozdrawiam, Marcin.

Polityka Prywatnościwww.marcinkuzma.pl-polityka-prywatnosci